تعمیر آیفون 12 خود را به تعمیرکاران حرفه ای موبایل فیکس بسپارید

تعویض و تعمیر ال سی دی آیفون 12

۸/۴۰۰ میلیون تومان

مدت زمان زیادی از رونمایی و ورود سری آیفون 12 به بازار ایران نمی‌گذرد. این سری آخرین تولیدات غول فناوری و تکنولوژی؛ یعنی اپل به شمار می‌روند که دارای مشخصات قابل قبولی هم از لحاظ سخت‌افزاری و هم از نظر نرم‌افزاری هستند. شاید مهمترین خصوصیاتی که باعث استقبال از این سری شده بازطراحی آن به فریمی متفاوت و چیپست قوی باشد. با این وجود، تعمیر آیفون 12 چون هر گوشی پرچمدار دیگری امری اجتناب‌ناپذیر است. هرچه هم که این سری آیفون را پیشرفته و دارای امکانات خاص بدانید، اما باز برخی حوادث و مشکلات باعث صدمه به این سری گوشی می‌شود. در ادامه برخی از مشکلات رایج و ضرورت تعمیر آن را در موبایل فیکس بررسی خواهیم کرد.

هزینه ای بابت ارسال و رفت و آمد تکنسین از شما گرفته نمی شود.چنانچه سرویس درخواستی شما انجام نشد،شما ملزم به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشید.

مشکلات رایج گوشی آیفون 12

placeholder

آسیب دیدگی صفحه نمایش

placeholder

آب خوردگی

placeholder

شارژ نگه نداشتن باطری

placeholder

اشکال در تشخیص چهره

تعمیرات دیگر گوشی آیفون 12

۲/۵۰۰ میلیون تومان

تعویض باطری آیفون 12

ادامه

۱/۷۰۰ میلیون تومان

تعویض اسپیکر مکالمه آیفون 12

ادامه

۲/۵۰۰ میلیون تومان

تعویض پورت شارژ آیفون 12

ادامه

۲/۵۰۰ میلیون تومان

تعویض دوربین اصلی آیفون 12

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض دوربین سلفی آیفون 12

ادامه

۵/۵۰۰ میلیون تومان

تعویض بدنه اصلی آیفون 12

ادامه

برای اطلاع از سایر خدمات با ما تماس بگیرید.

توضیحات

تعمیر موبایل آیفون 12؛ ال سی دی،باتری و دوربین

اکنون که مدتی است آیفون 12 در اختیار کاربران در سراسر جهان قرار دارد، برخی از مشکلات اولیه آزار دهنده این دستگاه‌ها گزارش شده است. گرچه بسیاری از بازخوردها مثبت است با این وجود آگاهی از مشکلات و ضرورت مراجعه به مراکز معتبر تعمیر گوشی برای حل این مشکلات، دارای اهمیت بسیاری است. دارندگان این سری از آیفون 12 از مشکلات مربوط به نرم افزار و طراحی شکایت بیشتری دارند. همچنین برخی حوادث غیرمترقبه هم باعث آسیب به این گوشی و ضرورت تعمیر آیفون 12 خواهد شد. مهمترین مشکلات مربوط به این سری از گوشی‌های آیفون عبارتند از:

تعمیر باتری آیفون 12

برخی از دارندگان این سری از گوشی‌های اپل ممکن است شاهد تخلیه باتری سریعتر از حد معمول باشند. اگر باتری تلفن شما به طور ناگهانی و سریعتر از حالت عادی شروع به تخلیه می‌کند، ممکن است مربوط به نرم‌افزارهای گوشی بوده و اگر مشکلات واقعا جدی باشد، ممکن است مشکل سخت افزاری داشته باشید و باتری گوشی شما به کل از رده خارج شده باشد. برای همین باید به یک مرکز معتبر تعمیر آیفون 12 مراجعه کرده و برای تعمیر یا تعویض باتری اقدام کنید.

 

تعمیر آیفون 12 خود را به موبایل فیکس نمایندگی تعمیرات اپل در ایران بسپارید
سه مدل آیفون 12

 

تعمیر شارژ آیفون 12

یکی از بیشترین شکایات در مورد سری جدید iPhone پیرامون شارژ و بیشتر مشکلات مربوط به ویژگی شارژ بی‌سیم است. اگر در شارژ بی سیم با مشکلی روبرو شدید، گوشی خود را بازیابی کنید. برای انجام این کار، دکمه صدا را فشار داده و سپس دکمه روشن / خاموش را نگه دارید تا تلفن خاموش شود. دستگاه را دوباره روشن کنید و ببینید آیا ویژگی به طور عادی کار می‌کند یا خیر. همچنین بهتر است کیس گوشی خود را در بیاورید و تلفن خود را بدون آن شارژ کنید. در غیر این صورت مشکلات مربوط به سخت افزار مربوطه به این کار است و باید برای تعمیر آیفون 12 خود اقدام کنید.

تعمیر دوربین آیفون 12

در صورتی که این سری از آیفون در بخش ثبت تصاویر و فیلم دارای کیفیت لازم نباشند یا شاهد از کار افتادن دوربین آنها باشید، باید بدانید که تنها با به کاربردن ابزار تخصصی توسط تکنسین‌های آموزش دیده می‌توان دوربین این سری را تعمیر کرد. در واقع این بخش از تعمیر آیفون 12 کار هر کسی نیست و نباید هم به دست هر کسی سپرده شود، زیرا نیاز به علم کافی، تأمین برخی قطعات و مواردی از این دست خواهد داشت.

تعمیر ال سی دی آیفون 12

مدل‌های آیفون 12 ممکن است در بخش نمایشگر نیز دچار مشکلاتی چون جمله سوسو زدن، درخشش سبز و خاکستری و انواع دیگر مشکلات مربوط به بخش روشنایی شوند. در صورتی که با به‌روزرسانی نسخه آی او اس گوشی خود این مشکل برطرف نشد و به حالت آزار دهنده رسید که کار با آن را غیر ممکن می‌کند، وقت آن است تا برای تعمیر آن اقدام جدی کنید. همچنین برای تعویض نمایشگر به دلیل ضربه و شکستگی یا سوختن پیکسل‌ها نیاز است به مراکز معتبر تعمیر آیفون 12 مراجعه کنید.

 

 تعمیر آیفون 12 خود را یه نمایندگی تعمیرات اپل در ایران بسپارید
رنگ های مختلف آیفون 12

تعمیر بلوتوث آیفون 12

اگر گوشی هوشمند شما قادر به اتصال به یک یا چند دستگاه بلوتوثی نیست، اولین کاری که باید انجام دهید قطع و وصل کردن اتصال بلوتوث است که در اکثر موارد جواب می‌دهد. اگر با این روش مشکل شما حل نشد نیاز به بازگردانی تنظیمات شبکه به حالت اول دارد. برای این کار به تنظیمات خود بروید. روی General ضربه بزنید. روی بازنشانی ضربه بزنید. روی بازنشانی تنظیمات شبکه ضربه بزنید. تکمیل این فرآیند چند ثانیه طول خواهد کشید. همچنین می توانید تنظیمات دستگاه خود را به پیش فرض‌های کارخانه بازگردانید، اگرچه این مورد فقط به عنوان آخرین راه چاره مطرح می‌شود. اگر هیچ یک از این موارد جواب نداد باید برای تعمیر آیفون 12 خود اقدام نمایید.

تعمیر بخش صوتی آیفون 12

بلندگوهای iPhone 12 شما باید صدای بلند و واضحی را ارائه دهند. با این حال، اگر صدای شما شروع به کاهش کند یا نویز زیادی داشته باشد، چند نکته وجود دارد که می‌توانید قبل از تماس با خدمات مشتری اپل آنها امتحان کنید. ابتدا آیفون خود را مجدداً راه اندازی کنید. همچنین مطمئن شوید که سیم کارت شما به درستی در سینی قرار گرفته است. شیار سیم کارت در آیفون 12 در سمت چپ گوشی قرار دارد. همچنین می‌توانید اتصال بلوتوث را خاموش و روشن کنید.

اگر صدایی از تلفن می‌آید به صورت محو یا تحریف شده است، اطمینان حاصل کنید که هیچ زباله‌ای جلوی مشبک بلندگو یا پورت Lightning را نگرفته است. همچنین اگر متوجه افت ناگهانی کیفیت تماس شدید، تلفن خود را یک بار خاموش و روشن کنید. چنانچه با این روش‌ها و در نهایت بازیابی گوشی، باز هم کیفیت صدا قابل قبول نبود؛ بهتر است به موبایل فیکس مرکز معتبر تعمیر آیفون 12 مراجعه کنید، زیرا به احتمال بسیار زیاد سخت افزار مربوط به صدا خراب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض بلندگوهای خواهد داشت.

مشکلات مربوط به فریم در آیفون 12

با توجه به نوع طراحی خاص و لبه‌های تیز و صاف در این سری گوشی شاهد ریزش رنگ و گاهی حتی ترک در فریم این گوشی‌ها هستیم که توسط بسیاری از کاربران گزارش شده است. همچنین گرچه این سری در تست مقاومت عملکرد بسیار خوبی را از خود به جای گذاشته است، اما در برخی موارد خاص ممکن است بخش پشتی ترک بخورد. اینگونه موارد نیز راه حل شخصی نداشته و بهتر است یک متخصص در زمینه تعمیر آیفون 12 که امکانات و لوازم جانبی معتبری را هم در اختیار دارد برای تعمیر آن اقدام نماید.

تعمیر آیفون 12
آیفون 12

در کنار این موارد برخی مشکلات چون عدم اتصال به دیتا، وای فای و از کار افتادن فیس آیدی نیز وجود دارد که در اغلب موارد با بازگردانی گوشی به تنظیمات کارخانه به راحتی حل خواهد شد، مگر اینکه چون موارد ذکر شده مشکل سخت افزاری باشد و نیاز به تعمیرات اساسی یا حتی تعویض قطعه مربوطه باشد.

مزایای تعمیر آیفون 12 در موبایل فیکس

از آنجایی که این سری از آیفون عمر چندانی ندارند و مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری آنها نیز خاص به خود است، باید برای تعمیر به مرکزی مراجعه شود که دارای امکانات خاص و نیروهای آموزش دیده در این زمینه باشد. با توجه به این موارد است که می‌توانید به صورت کامل از تعمیر هر کدام از گوشی‌های سری آیفون 12 خود مطمئن باشید. به طور کلی مزایای استفاده از خدمات مراکز تعمیر آیفون را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • جلوگیری از هزینه مجدد و خرابی بیشتر: از آنجایی که تعمیر آیفون 12 آشنایی کامل با مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری در این زمینه را می‌طلبد سپردن کار به دست افرادی که دارای تجربه در این زمینه نیست ممکن است یک مشکل کوچک را به مسئله بزرگتری تبدیل کند و هزینه اضافی زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.
  • صرفه جویی در زمان و هزینه: با انتخاب مرکزی معتبر در زمینه تعمیر آیفون، می‌توانید علاوه بر اینکه از هزینه مجدد جلوگیری کنید، در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و به دلیل وجود نیروهای حرفه‌ای در اینگونه مراکز از خدمات ارائه شده نیز اطمینان کاملی داشته باشید.
  • اصالت خدمات: برخی از سودجویان در بازار با استفاده از قطعات فیک و تقلبی و شعار تعمیر ارزان آیفون ممکن است توجه شما را به خود جلب کنند اما فراموش نکنید که اینگونه خدمات اصالت نداشته و در اغلب موارد باعث خلق مشکلات حادتر برای گوشی شما خواهند شد.

با توجه به موارد گفته شده علاوه بر چک کردن مجوزهای لازم یک مرکز تعمیر آیفون 12، از تجربه کارکنان و سابقه آن در این زمینه مطمئن شوید تا پولی را که برای تعمیر پرداخت می‌کنید، دور نریخته باشید و نتایج مطلوب حاصل شود.

تعمیر موبایل ایفون 12
انواع مختلف آیفون 12

سخن پایانی تعمیر ایفون

اگر گوشی شما هر یک از مشکلات گفته شده را داشت و به دنبال یک مرکز تعمیر آیفون 12 هستید، موبایل فیکس مرجعی است که برای اولین بار در ایران خدمات تعمیر در محل را با بهره‌گیری از تکنسین‌های آموزش دیده در این زمینه و در هر جای تهران به شما عزیزان ارائه می‌دهد.