iPhone 14 pro max

تعمیر آیفون 14 پرو مکس

۲۱/۵۰۰ میلیون تومان

آیفون 14 پرو مکس جدید ترین مدل شرکت اپل می باشد، که در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) 2021 از این مدل رونمایی شد. این گوشی بر خلاف تصور علاقمندان به گوشی آیفون تفاوت خاصی با مدل قبلی این کمپانی نداشت، برای بررسی و تعمیر آیفون 14 پرو مکس با ما همراه باشید.

هزینه ای بابت ارسال و رفت و آمد تکنسین از شما گرفته نمی شود.چنانچه سرویس درخواستی شما انجام نشد،شما ملزم به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشید.

مشکلات رایج گوشی آیفون 14 پرو مکس

placeholder

آسیب دیدگی صفحه نمایش

placeholder

آب خوردگی

placeholder

شارژ نگه نداشتن باطری

placeholder

اشکال در تشخیص چهره

تعمیرات دیگر گوشی آیفون 14 پرو مکس

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض باطری آیفون 14 پرو مکس

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض اسپیکر مکالمه آیفون 14 پرو مکس

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض پورت شارژ آیفون 14 پرو مکس

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض دوربین اصلی آیفون 14 پرو مکس

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض دوربین سلفی آیفون 14 پرو مکس

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض بدنه اصلی آیفون 14 پرو مکس

ادامه

برای اطلاع از سایر خدمات با ما تماس بگیرید.

توضیحات بیشتر

تعمیر آیفون 14 پرومکس

حرفه‌ای ترین عضو خانواده آیفون 14، آیفون 14 پرومکس است که همانند آیفون 14 پرو تعمیر و عیب یابی آن دشوار است، در مقاله تعمیر آیفون 14 آموختیم که تعمیر این موبایل در مقایسه با مدل های قبلی آسان تر است اما در مقاله آیفون 14 پرو نیز متوجه شدیم که تعمیر این موبایل در مقایسه با مدل آیفون14 ساده و پلاس دشوارتر است.

حال در این مقاله به تعمیر آیفون 14 پرومکس و میزان تعمیر پذیری آن می پردازیم، شاید برای شما سؤال باشد میزان تعمیر پذیری یا تعمیر سخت و آسان موبایل های مختلف چه اهمیتی دارد؟ در نظر بگیرید تعمیرکار برای عیب یابی و تعمیر موبایل شما 48 ساعت زمان صرف می کند تا در نهایت با سختی زیاد موبایل شما راتعمیر کند، اما حالت دیگری را تصور کنید که تعمیرکار تنها 5 ساعت برای تعمیر موبایل شما صرف کند، به نظر شما در هزینه نهایی تفاوتی نمی کند؟ قطعاً تفاوت دارد، بنابراین عیب یابی موبایل و سخت یا ساده بودن آن همه در هزینه نهایی تأثیرگذار است.

iPhone 14 pro max

مشکل عدم پخش صدا آیفون 14 پرو مکس

اگر در تلفن شما بلندگو از کار بیفتد در نتیجه هنگام تماس های تلفنی گزینه اسپیکر نیز غیرفعال می شود، همچنین هنگام پخش موسیقی یا صدا از واتساپ، تلگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی نیز هیچ صدایی از دستگاه خارج نشده و شنیده نمی شود؛ توجه کنید در چنین شرایطی IC صدا خراب شده است و نیاز به تعمیر توسط کارشناس دارد.

کند شارژ شدن یا سریع خالی شدن شارژ آیفون 14 پرومکس

اگر باتری موبایل اپل شما به کندی شارژ می شود در اولین مرحله آداپتور و اتصال آن را بررسی کنید، در صورت بررسی کامل این بخش اگر هیچ مشکلی مشاهده نشد احتمال زیاد ممکن است که ICU2 دستگاه شما خراب شده باشد، این قسمت از موبایل شما وظیفه شارژ کردن دستگاه را دارد و در صورت خراب شدن لازم است تعمیر یا تعویض شود که حتماً در این رابطه به متخصص و کارشناسان مربوطه مراجعه کنید.

یکی دیگر از موارد یا نشانه هایی که می توانید این مشکل را شناسایی کنید، کم شدن درصد باتری به‌صورت پلکانی یا ممتد است که به‌صورت پلکانی از 100 کاسته شده تا به صفر می رسد.

iPhone 14 pro max

قطع بلوتوث و عدم شناخت شبکه وای‌فای در آیفون 14 پرومکس

در شرایطی با قطع شدن وای فای و بلوتوث و عدم توانایی در شناخت شبکه وای فا یا اتصال به دستگاه بلوتوثی در آیفون 14 پرومکس مواجه می شویم که در این صورت لوگوی وای فا و بلوتوث غیرفعال شده و به رنگ طوسی نمایش داده می شود که حتی در تنظیمات آن نیز فعال نمی شود؛ در این صورت آیفون توانایی اتصال به شبکه وای فا مودم یا دیگر شبکه های اطراف خود را ندارد، همچنین به هیچ دستگاه بلوتوثی نیز متصل نشده و امکان ارتباط برقرار کردن وجود ندارد؛ که در این صورت تنها راه ارتباطی اتصال به داده تلفن همراه موبایل است، اگر در آیفون خود با چنین شرایطی مواجه شدید لازم است تا IC موبایل شما توسط یک تعمیرکار حرفه ای عیب یابی شود.

روشن نشدن آیفون ۱۴ پرومکس

در شرایطی ممکن است شارژ باتری موبایل شما خالی شده و به دلیل نداشتن شارژ باتری خالی و خاموش شود در این شرایط با اتصال موبایل به شارژر موبایل شما روشن شده و مانند سابق می توانید از آن استفاده کنید، امــا در برخی حالات ممکن است موبایل شما حتی پس از شارژ شدن کامل نیز دیگر روشن نشود که در این حالت بخش ICPOWER موبایل شما با مشکل مواجه شده است.

این بخش از موبایل مسئولیت تأمین انرژی از طریق توزیع نیرو از سمت باتری به سمت مادربرد را بر عهده دارد و در صورت خراب شدن آن قطعاً نمی توان نیرو را به مادربرد و سپس به بخش های مختلف هدایت کند و بنابراین موبایل شما روشن نخواهد شد، این قسمت که یکی از مهم‌ترین قطعات و بخش های داخلی موبایل است، در اولین فرصت نیاز به تعمیر توسط متخصص و کارشناس دارد.

iPhone 14 pro max

مشکلات فنی در آیفون 14 پرومکس

مشکلاتی که ممکن است برای یک موبایل بوجود آید به دو بخش سخت افزاری یا نرم افزاری تقسیم می شود که بخش سخت افزاری آن شامل آسیب دیدن صفحه نمایشگر موبایل، شکستن بدنه موبایل، آسیب دوربین موبایل و… است؛ همچنین بخش نرم افزاری آن مشکلاتی از جمله خالی شدن شارژ موبایل، لرزش های پیوسته، عدم امکان اتصال به وای فا یا بلوتوث، مشکلات در آی کلود، پایین بودن کیفیت دوربین موبایل و وجود مشکلات مختلف در بخش های گوناگون است که برای رفع این مشکلات بهتر است حتماً به یک متخصص یا کارشناس در این زمینه مراجعه کنید.

چرا انتخاب یک مجموعه معتبر مهم است؟

توجه کنید اگر برای تعمیر موبایل خود در بخش های مختلف به مجموعه با فردی غیرحرفه ای مراجعه کنید ممکن است نتواند به درستی مشکلات موبایل شما را بررسی و عیب یابی کنند و به دلیل حساس بودن بخش های داخلی موبایل تشخیص درست از گام های اولیه و اساسی در تعمیر یک موبایل است، و اگر گام اول به درستی برداشته نشود در نهایت نمی توان انتظار داشت تا تعمیر آن نیز به درستی انجام شود و ممکن است در نهایت نه تنها مشکل آیفون شما را رفع نمی کند بلکه مشکلات دیگری نیز برای آن بوجود می آید.

بارها مشتریان مختلفی از این مسئله شکایت کرده اند که پس از مراجعه به مراکز تعمیر آیفون 14 پرومکس با مشکلات مختلف دیگری در بخش های داخلی مواجه شده اند و یا در بهترین حالت ممکن است مشکلات داخلی موبایل شما را تنها برای مدت کوتاهی رفع کنند و مجدد همان مشکلات برای شما ظاهر شود؛ پس انتخاب یک مجموعه معتبر و کارشناسان آموزش دیده و مجرب از مهم‌ترین مواردی است که در برای تعمیر آیفون 14 و انواع مدل های آن در نظر داشته باشید.

جلوگیری از هرگونه ضربه و شکستگی در آیفون14 پرومکس

بدنه آیفون 14 پرومکس بسیار مقاوم است و در برابر مدل های آیفون 14 یا آیفون 14 پلاس مقاومت آن مثال زدنی است، اما همچنان برای جلوگیری از آسیب بدنه یا دوربین موبایل بهتر است از گارد برای محافظت استفاده کنید تا از قاب و درب گوشی آیفون محافظت شود و در صورت اصابت ضربه از شکستگی این بخش پیشگیری شود.

iPhone 14 pro max

چه مواردی سبب خراب شدن قاب پشت گوشی اپل می شود؟

  • پرت شدن گوشی از ارتفاع بالا بر روی سطح سخت مانند سیمان، بلوک، آسفالت و…
  • مجاورت موبایل با اشیاء تیز از جمله کلید، چاقو و… که سبب خش خوردگی یا ترک برداشتن قاب پشت گوشی می شود.
  • تخریب موبایل بوسیله نوک زدن پرندگان یا ناخن های تیز در برخی حیوانات خانگی مانند گربه یا سگ
  • برخورد اشیا مختلفی در آشپزخانه نیز می تواند به بدنه گوشی شما آسیب وارد کند.

موارد مختلف بسیاری وجود دارد که در اثر برخورد با بدنه موبایل شما قطعاً خش خوردگی یا ترک خوردن موبایل را به همراه دارد که برای جلوگیری از این موارد در نگهداری موبایل خود دقت بیشتری داشته باشید، زیرا تعمیر و عیب یابی این مدل آیفون 14 پرومکس دارای سختی بیشتری نسبت به مدل های آیفون 14 و 14پلاس است بنابراین در صورت خراب شدن هزینه تعمیر آن بالا است پس بهتر است در محافظت از آن کوشا باشید تا فرصت خرابی و تعمیر را برای آن مهیا نکنیم.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی مشکلات فنی و تعمیر آیفون 14 پرومکس پرداختیم و اهمیت مراجعه به مراکز تخصصی و تعمیر آیفون را نیز متوجه شدیم، بنابراین در صورت مشاهده هر گونه خرابی در آیفون خود می توانید با مجموعه موبایل فیکس تماس گرفته و درخواست تعمیر موبایل خود را ثبت کنید، این مجموعه اولین و تنها ارائه دهنده خدمات و تعمیرات تلفن همراه و دستگاه‌های مشابه در محل است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با قیمت اقتصادی موبایل شما را عیب یابی و تعمیر می کند.