iPhone 14 pro

تعمیر آیفون 14 پرو

۲۰/۵۰۰ میلیون تومان

آیفون 14 پرو در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) 2021 توسط کمپانی اپل رونمایی شد. این مدل بر خلاف تصور علاقمندان به تولیدات اپل تفاوت خاصی با مدل قبلی این کمپانی نداشت، برای بررسی و تعمیر آیفون 14 پرو با ما همراه باشید.

هزینه ای بابت ارسال و رفت و آمد تکنسین از شما گرفته نمی شود.چنانچه سرویس درخواستی شما انجام نشد،شما ملزم به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشید.

مشکلات رایج گوشی آیفون 14 پرو

placeholder

آسیب دیدگی صفحه نمایش

placeholder

آب خوردگی

placeholder

شارژ نگه نداشتن باطری

placeholder

اشکال در تشخیص چهره

تعمیرات دیگر گوشی آیفون 14 پرو

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض باطری

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض اسپیکر مکالمه

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض پورت شارژ

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض دوربین اصلی

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض دوربین سلفی

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض بدنه اصلی

ادامه

برای اطلاع از سایر خدمات با ما تماس بگیرید.

توضیحات بیشتر

تعمیر آیفون 14 پرو

آیفون 14 پرو یک محصول متفاوت از اپل که در سال 2022 رونمایی شده و استفاده از شاسی استیل و پولیش براق بر روی این موبایل نشان از یک موبایل لوکس و حرفه ای است، به گونه ای که کیفیت این موبایل در مقابل انواع مختلف آن مثال زدنی است.

با توجه به ادعای اپل مقاومت شاسی و شیشه های این گوشی در مقایسه با نسل قبلی بسیار بهتر است، همچنین با توجه به اینکه استیل مقاومت بیشتری در برابر آلومینیوم دارد بنابراین انتظار می رود این نسخه از آیفون مقاومت بالاتر و بهتری در برابر هرگونه خط و خش بر روی بدنه از خود نشان دهد، بنابراین تعمیر آیفون 14 پرو نیز تا حد زیادی معطوف قطعات داخلی شده و از روی بدنه موبایل برداشته می شود.

در نظر داشته باشید شیشه های استفاده شده در این موبایل از بهترین مدل های موجود در بازار جهانی است که در برابر صدمات و ضربات ناشی از پرت شدن موبایل یا اصابت ضربه جلوگیری کرده و احتمال شکسته شدن آن را به شدت کاهش می دهد، بنابراین این موبایل برای افرادی که در برابر استفاده از کاور و گارد برای آیفون خود مقاومت می کنند گزینه مناسبی است زیرا احتمال شکسته شدن بدنه آن بسیار پایین است و به تبع تعویض قاب و درب گوشی آیفون نیز کاهش می یابد، زیرا مقاومت بدنه آن تا حد زیادی بالا است.

عیب یابی و تعمیرات آیفون 14 پرو

بر خلاف مدل های آیفون 14 استاندارد و یا حتی آیفون 14 پلاس که در مقالات تعمیر آیفون 14 و تعمیر آیفون 14 پلاس به طور کامل با آن آشنا شدیم و این‌گونه دریافتیم که تعمیر و عیب یابی این نسخه ها در برابر نسل های پیشین بسیار آسان تر بوده و به عبارتی تعمیر پذیری آن ها به آسانی امکان پذیر است.

حال در رابطه با تعمیر و عیب یابی آیفون 14 پرو متاسفانه با یک خبر بد مواجه هستیم و اینکه تعمیر آیفون 14 پرو و پرومکس در مقایسه با مدل استاندارد این سری اصلاً کار چندان ساده ای نمی باشد، به عبارتی تعمیر آن تا حد زیادی سخت و به تبع پر هزینه است.

تعمیر آیفون 14همان‌طور که در مقاله های قبلی و بررسی تعمیرات آیفون 14 که این موبایل کالبدشکافی شد، دسترسی به باتری و نمایشگر آن به راحتی امکان پذیر بود و این مسئله باعث شده است که باز کردن و تعمیرات این موبایل به آسانی انجام گیرد و در نتیجه هزینه تعمیرات آن نیز تا حد قابل توجهی کاهش یابد.

اغلب افراد انتظار داشتند که همین ویژگی ها را در موبایل جدید اپل نیز مشاهده کنند اما متاسفانه معماری و طراحی ساخت این دو مدل با یکدیگر متفاوت هستند و در نتیجه این تفاوت در صورت خرابی نمایشگر و اصابت ضربه به شیشه پنل پشتی تعمیر و تعویض آن در مقایسه با دو مدل آیفون 14 و آیفون 14 پلاس دشوارتر است و این خبر بدی برای دارندگان آیفون 14 پرو محسوب می شود.

کالبدشکافی آیفون 14 پرو

اگر ویدئوی باز کردن و کالبد شکافی این گوشی را مشاهده کرده باشید قطعاً احساس می کنید که در حال باز کردن آیفون 13 است و به این معنا است که تفاوت خاصی از نظر معماری داخلی آن ها وجود ندارد و تنها تفاوت این است که چسب استفاده شده برای پنل پشتی و فریم ضعیف تر و بنابراین راحت تر از آیفون 13 جدا می شود.

یکی دیگر از مشکلاتی که در شباهت طراحی آیفون 14 پرو با آیفون 13 وجود دارد، عدم دسترسی آسان به قطعه های معیوب موبایل است که در آیفون 13 نیز شاهد این مسئله بودیم و در این گوشی نیز این مسئله هیچ بهبودی نیافته است، به این معنا که پیدا کردن و دسترسی به قطعات معیوب موبایل کار دشواری است و همین مسئله تعمیر موبایل را سخت و زمان‌بر می‌کند.

شما می توانید برای تعمیر آیفون 14 پرو خود با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در مجموعه موبایل فیکس شما عزیزان را راهنمایی کنند.

ویژگی فنی آیفون 14 پرو

پیش تر شاهد حضور درگاه سیم‌کارت در این موبایل ها بوده ایم اما اکنون در این سری هیچ چیزی وجود ندارد، دقت کنید این فضای خالی تنها در مدل هایی مشاهده می‌شود که در بازار آمریکا عرضه شده است، زیرا در این کشور اپل گوشی سری آیفون 14 را با قابلیت eSIM عرضه کرده است اما این ویژگی تنها در رابطه با مدل‌های آمریکا صدق می کند اما در مدل جهانی این قابلیت را در کنار سیم‌ کارت فیزیکی مشاهده می کنیم و این برای برخی افراد یک ویژگی مثبت است.

فضای خالی که در این سری از آیفون 14 مشاهده می کنیم می توانست به عنوان درگاه حافظه ی جانبی استفاده شود، البته احتمال به وقوع پیوستن این موضوع بسیار کم است و در حال حاضر نیز مدت های طولانی می گذرد که اپل این قابلیت را از گوشی های خود حذف کرده است بنابراین بازگشت درگاه کارت حافظه به سری مختلف آیفون تا حدی زیادی از باور دور است.

مشکل فیلم برداری آیفون 14 پرو

در حالی که زمان زیادی از لانچ مدل های آیفون 14 نگذشته است افراد زیادی به دوربین این مدل واکنش نشان داده اند، این افراد ادعا می کنند زمانی که در حال فیلم‌برداری با نرم افزارهای مختلفی مانند اسنپ چت، تیک تاک یا غیره هستند، لرزش بسیار زیادی در موبایل احساس می شود و به همین دلیل ویدئو کاملاً تار شده و در نتیجه فیلم آن غیرقابل استفاده و مشاهده است.

iPhone 14 proاپل در رابطه با این مشکل اظهار می کند که در صورت وجود چنین مشکلی از فیلم‌برداری توسط این موبایل خودداری کنند زیرا لرزش های بوجود آمده ممکن است به بخش های سخت افزاری مختلف نیز آسیب وارد کند و آسیب آن شدیدتر شود؛ همچنین اپل اعلام کرد در بروزرسانی جدید خود راه حلی را برای رفع این مشکل لحاظ می کند.

برای تعمیر آیفون 14 پرو به کجا مراجعه کنیم؟

با توجه به حساس بودن این موبایل و همچنین سخت بودن تعمیر آن حتماً برای شما نیز سؤال شده است که برای تعمیر آن به کجا مراجعه کنیم تا قابل اطمینان باشد و با هزینه معقولی آیفون ما را تعمیر کنند، در صورت وجود هرگونه خرابی در بخش های سخت افزاری یا نرم افزاری، روشن نشدن موبایل یا عدم آنتن دهی، عدم شارژ پذیری و… با مجموعه موبایل فیکس تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح کنید تا تیم کارشناسان این مجموعه در اولین فرصت به محل مورد نظر شما آمده و به عیب یابی موبایل شما می پردازند.

در نظر داشته باشید برای تعمیر موبایل خود بهتر است به مجموعه معتبر مراجعه کنید، زیرا اگر تیم عیب یابی و تعمیر موبایل شما در زمینه کاری خود متخصص نباشند نه تنها مشکلات موبایل شما رفع نمی شود بلکه ممکن است به بخش های مختلف نیز آسیب وارد شود.

کلام آخر

در این مقاله به میزان سختی و تعمیرپذیری تعمیر آیفون 14 پرو پرداختیم و تلاش شد تا با بخش های مختلف این موبایل آشنا شوید، در صورت آسیب دیدن صفحه نمایشگر موبایل، خراب شدن شارژر، عدم شارژدهی باتری، خاموش شدن پیوسته موبایل و… سریعاً با کارشناسان موبایل فیکس تماس بگیرید تا در اولین فرصت با مراجعه به محل مورد نظر شما آیفون شما را عیب یابی کرده و تمام مشکلات آن را رفع نمایند.