iPhone 14 plus

تعمیر آیفون 14 پلاس

۱۶/۵۰۰ میلیون تومان

آیفون 14 پلاس یکی از مدل های جدید شرکت اپل می باشد، این کمپانی در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) 2021 از این مدل رونمایی کرد. این مدل بر خلاف تصور علاقمندان به موبایل آیفون تفاوت خاصی با مدل قبلی این کمپانی نداشت، برای بررسی و تعمیر آیفون 14 پلاس با ما همراه باشید.

هزینه ای بابت ارسال و رفت و آمد تکنسین از شما گرفته نمی شود.چنانچه سرویس درخواستی شما انجام نشد،شما ملزم به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشید.

مشکلات رایج گوشی آیفون 14 پلاس

placeholder

آسیب دیدگی صفحه نمایش

placeholder

آب خوردگی

placeholder

شارژ نگه نداشتن باطری

placeholder

اشکال در تشخیص چهره

تعمیرات دیگر گوشی آیفون 14 پلاس

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض باطری آیفون 14 پلاس

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض اسپیکر مکالمه آیفون 14 پلاس

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض پورت شارژ آیفون 14 پلاس

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض دوربین اصلی آیفون 14 پلاس

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض دوربین سلفی آیفون 14 پلاس

ادامه

؟؟؟ میلیون تومان

تعویض بدنه اصلی آیفون 14 پلاس

ادامه

برای اطلاع از سایر خدمات با ما تماس بگیرید.

توضیحات بیشتر

تعمیر آیفون 14 پلاس

آیفون 14 پلاس یکی از 4 مدل آیفون 14 است که در 2022 لانچ شد و توجه افراد زیادی را به سمت خود جلب کرد، این سری از آیفون در نگاه اول دارای ظاهری شبیه به آیفون 13 است که اگر به آن دقت نکنید و با آن کار نکنید شاید تفاوت آن را متوجه نشوید زیرا همچنان صفحه نمایشگر عریض و ناچ در آن مشاهده می شود، امـا این سری از آیفون دارای سیستم خنک سازی داخلی است که گرمای تولید شده به راحتی از قطعات خارج می شود و دیگر گوشی شما مشکل داغ شدن ندارد و در نتیجه احتمال خرابی در قطعات داخلی و تعمیر آیفون 14 پلاس را تا حدی کاهش می دهد.

در این سری از آیفون بهینه سازی باتری مشاهده می‌شود که طول عمر باتری در حال پخش ویدئو چیزی در حدود 26 ساعت است که به راحتی تمام نیاز یک روز کاربر را پاسخگو است، بنابراین آیفون 14 پلاس یک گزینه عالی برای افرادی است که مدت زمان طولانی از موبایل خود استفاده می‌کنند.

 

iPhone 14 Plus

قابلیت تعمیر پذیری آیفون 14 پلاس

این مدل از آیفون که به جای مینی قرار گرفته است در مقایسه با آیفون پرو و پرومکس قیمت کمتری دارد اما صفحه نمایشگر و اندازه آن به پرومکس نزدیک است، بنابراین با پرداخت هزینه ای کمتر نسبت به پرومکس می توان آیفون 14 پلاس را با همان اندازه نمایشگر خریداری کرد؛ حال در ادامه سؤال پیش می آید که آیا قابلیت تعمیر مدل پلاس نیز مانند آیفون 14 بالا و خوب است یا خیر؟

در مقاله تعمیر آیفون 14 متوجه شدیم که قابلیت تعمیر پذیری این مدل در مقایسه با آیفون 13 بسیار بهتر و بیشتر است، حال می خواهیم در این مقاله قابلیت تعمیر پذیری آیفون 14 پلاس را بررسی کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

در رابطه با آیفون 14 این گونه برداشت می شود که این مدل دارای یک لبه است که برای دسترسی به بخش داخلی موبایل بیرون کشیدن شیشه پشتی از قاب بسیار آسان تر از سری های پیشین است، بنابراین قابلیت تعمیر آن آسان است.

حال این‌گونه به نظر می رسد که در آیفون 14 پلاس نیز همان لبه وجود دارد امــا در این سری برای چسباندن پنل پشتی به فریم از چسب های ضعیف تری استفاده شده است و باز شدن آن بسیار راحت تر از آیفون 14 پرو مکس یا پرو است. بدنه آیفون پلاس به صورت پیشرفته از سه بخش تشکیل شده که عبارت‌اند از پنل پشتی، بخش اصلی و دوربین و نمایشگر، حال اگر این سه بخش کاملاً سالم باشد و هیچ ایرادی در آن بوجود نیامده باشد و تنها مشکل و ایراد از بخش های داخلی و میانی باشد در این صورت کارشناسان در مراکز تعمیر به راحتی می توانند تنها بخش سخت افزار داخلی را تعمیر یا تعویض کرده و آن سه بخش پنل پشتی، بخش اصلی و دوربین و نمایشگر مجدد قابل استفاده است و نیازی به تعویض آن ها نمی باشد زیرا کاملاً سالم و بدون هیچ ایرادی است.

iPhone 14 Plus Repair

بنابراین مدل پلاس آیفون 14 نیز مانند مدل معمولی یعنی آیفون 14 به راحتی قابل تعمیر است که متخصصین و کارشناسان زیادی این مسئله را تایید کرده اند، حال چرا میزان تعمیر پذیری موبایل اهمیت دارد؟

زیرا اگر موبایل شما به سختی تعمیر شود قطعاً هزینه ها و دستمزد تعمیر آن نیز بسیار بیشتر است، در حالی که اگر تعمیر پذیری موبایل بالا باشد با صرف هزینه و زمان کمتری موبایل تعمیر می شود، به همین دلیل است که افراد زیادی بر روی این مسئله تمرکز می کنند.

باز شدن مستقل صفحه نمایش و قاب پشتی چه کارایی دارد؟

  • احتمال آسیب جانبی اجزای با ارزش به حداقل می رسد، به این معنا که در مسیر تعویض باتری به صورت تصادفی صفحه نمایش آسیب نمی بیند.
  • به صورت مجزا و سریع به دو جزء شکستنی دسترسی فراهم است، صفحه نمایش تلفن و شیشه پشتی
  • تعویض باتری مانند سابق آسان است.

هزینه نهایی تعمیر آیفون 14 پلاس

سؤال تکراری که از جانب کاربران زیادی مطرح می‌شود که هزینه نهایی تعمیر آیفون چقدر می شود؟ در پاسخ به این سؤال می توان گفت ابتدا مهم است که آسیب موبایل شما به بدنه خارجی است یا مشکل نرم افزاری و داخلی، پس از آنکه مشکل مشخص شد اگر نرم افزاری باشد هزینه آن مبلغ زیادی نمی شود اما اگر خرابی موبایل تنها با تعویض قطعه ای برطرف می شود علاوه بر دستمزد و وقتی که برای آن صرف می شود هزینه خرید قطعه جدید نیز محاسبه می شود.

دقت کنید برای دریافت قیمت نهایی حتماً لازم است تا آیفون شما بررسی شود و تمام خرابی های آن نیز عیب یابی شود تا در نهایت بتوان هزینه نهایی تعمیر آن را مشخص کرد.

خالی‌کردن سریع شارژ آیفون ۱۴پلاس

اگر اخیراً متوجه کند شدن شارژ آیفون 14 پلاس خود شده اید، ابتدا آداپتور و سپس اتصال شارژر خود را چک کنید؛ اگر هر دو مورد سالم و بدون ایراد باشد آنگاه ممکن است که بخشی از دستگاه به نام ICU2 که وظیفه آن شارژ دستگاه است خراب شده باشد که در این صورت نیاز است تا آن را کاملاً تعویض نماییم؛ یکی دیگر از راه هایی که می توان این اشکال را تشخیص داد خالی شدن پلکانی است، به این شکل که شارژ از 100 به 99 رسیده و سپس به همین ترتیب پله پله کم می شود تا در نهایت به صفر می رسد.

iPhone 14 Plusتعمیرات فنی آیفون 14 پلاس

از موارد مختلفی که ممکن است به موبایل شما آسیب بزند می توان به پرت شدن از ارتفاع، برخورد ضربه محکم به موبایل و… اشاره کرد که علاوه بر سخت افزار بیرونی موبایل بخش میانی و اجزای داخلی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد، زیرا قطعات داخلی آیفون 14 بسیار حساس است به گونه ای که با ضربه محکم ممکن است جابجا شده و یا اتصال بین قطعات کاملاً قطع شود.

در صورت نداشتن آنتن، مشکل قطعی یا عدم پخش صدا، ریست شدن دائمی و… از موارد مختلف وجود خرابی در آیفون 14 پلاس است که لازم سریعاً با یک تعمیرکار موبایل تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید تا از بروز مشکلات دیگر جلوگیری شود.

کلام آخر

همانطور که پیش تر اشاره شد اغلب مشکلاتی که برای سخت افزار و بدنه اصلی موبایل پیش می آید ناشی از عدم استفاده درست یا نگهداری مناسب است، با توجه به اینکه در صورت استفاده از گارد یا کاور موبایل تا حد زیادی از اتفاقات و صدمات ناشی از پرت شدن موبایل یا… جلوگیری می شود و در نتیجه تعویض قاب و درب گوشی آیفون نیز تا حدی زیادی کاهش می یابد، اما در صورت وجود خرابی در این بخش امکان تهیه این لوازم از طریق مجموعه موبایل فیکس وجود دارد.

همچنین در صورت مشاهده هر گونه ایراد فنی در بخش داخلی، نرم افزاری، عدم آنتن دهی، روشن نشدن موبایل یا خرابی در بخش سخت افزار از جمله شکسته شدن دوربین موبایل یا غیره مواجه شده اید می توانید با کارشناسان موبایل فیکس تماس بگیرید، موبایل فیکس اولین و تنها ارائه دهنده خدمات و تعمیرات تلفن همراه و دستگاه های مشابه در محل می باشد، به این معنا که تنها با یک تماس در محل مورد نظر شما حاضر شده و تمام مشکلات موبایل شما را عیب یابی کرده و به تعمیر آیفون 14 پلاس می پردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزئیات با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.