درباره ما

درباره ما:

موبایل فیکس اولین و تنها ارائه دهنده خدمات و تعمیرات تلفن همراه و دستگاههای مشابه در محل می باشد. تعمیرات تلفن همراه در محل بدین معناست که کارشناسان متخصص، در محل شما حاضر خواهند شد و تعمیرات تلفن همراه شما را در کمترین زمان و بهترین کیفیت انجام خواهند داد. روزگاری که شما برای گرفتن هر سرویس مجبور بودید از منزل و محل کار خود خارج شده و یک سفر شهری دیگر را انجام دهید گذشته است.

شبکه تکنسینهای موبایل فیکس در تهران و بزودی در سراسر ایران تنها با چند کلیک هر لحظه و هر کجا در کنار شما خواهند بود. تکنسینهای ما با آمادگی فنی کامل و با پشتیبانی تیم فنی مستقر در دفتر مرکزی، سرویس مورد درخواست شما را مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام خواهند داد. ما در موبایل فیکس تمام تلاش خود را خواهیم کرد که “نگذاریم خرابی تلفن همراه شما، جریان زندگیتان را آهسته کند”. هم اکنون به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فنی با ما تماس بگیرید

“ فکر می کنم شانس آوردم که موبایل فیکس رو پیدا کردم چون از مرکز شهر فاصله داشتم وبعد از تماسم برای تعمیر گوشیم بعد از نیم ساعت تکنسین شرکت سر قرار حاضر شد و فقط در ده دقیقه LCD گوشیم رو عوض کرد. پرهام خیلی خوش برخورد و حرفه ای بود و در هر مرحله هر سوالی ازش می پرسیدم از مراحل تعمیر با حوصله جواب می داد. اینقدر دوستانه رفتار کرد که من داشتم فکر می کردم” اگرمن خودم یه بیزنس بخوام راه بندازم، ده تا آدم مثل این می خوام واسم کار کنن” تجربه بسیار خوبی بود.”

علیرضا روشنفکر

آیا به دنبال بهترین روش برای تعمیر موبایل خود در تهران هستید؟